Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Order
ta: வரிசை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
