Simple Package Tracking (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Other
ar: آخر

en: Order
ar: الترتيب
