Simple Package Tracking (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Other
is: Annað
