Simple Package Tracking (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Other
gl: Outro

en: Order
gl: Orde

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Tracking numbers
gl: Engadindo números.

en: Commerce Order
gl: Pedido de Commerce
