Simple Package Tracking (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել
