Simple Package Tracking (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre

en: Order
oc: Òrdre

en: Select
oc: Seleccionar
