Simple Package Tracking (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Other
pl: Inne

en: Order
pl: Kolejność

en: Select
pl: Wybierz

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Carrier
pl: Przewożnik

en: click here
pl: kliknij tu

en: Commerce Order
pl: Zamówienie Commerce

en: Commerce order
pl: Zamówienie Commerce
