Simple Package Tracking (7.x-1.1-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Other
cy: Arall

en: Order
cy: Trefn

en: Select
cy: Dewis
