Simple Package Tracking (7.x-1.1-rc1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Other
es: Otro(s)

en: Order
es: Pedido

en: duplicate
es: duplicar

en: Select
es: Seleccionar

en: Instructions:
es: Instrucciones:

en: Notification
es: Notificación

en: Tracking number
es: Número de seguimiento

en: Tracking numbers
es: Números de seguimiento

en: Display tracking numbers of shipped packages.
es: Mostrar números de seguimiento de paquetes enviados.

en: Carrier
es: Empresa de transportes

en: Send an e-mail to the customer
es: Enviar un correo electrónico al cliente

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
es: No se ha podido enviar un mensaje de correo electrónico a @email relativo al pedido @order_id.

en: click here
es: haga click aquí

en: Fulfillment
es: Cumplimiento

en: Commerce Order
es: Pedido de Comercio
