Simple Package Tracking (7.x-1.1-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Other
eu: Bestea

en: Order
eu: Ordena

en: duplicate
eu: bikoiztu

en: Select
eu: Aukeratu
