Simple Package Tracking (7.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Other
fi: Muu

en: Order
fi: Järjestys

en: duplicate
fi: kopioi

en: Select
fi: Valitse

en: Tracking number
fi: Seurantanumero

en: Tracking numbers
fi: Seurantanumerot

en: Carrier
fi: Kuljetusliike

en: click here
fi: klikkaa tästä

en: Commerce Order
fi: Commerce tilaus
