Simple Package Tracking (7.x-1.1-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Other
jv: Liyané

en: Order
jv: Urutan
