Simple Package Tracking (7.x-1.1-rc1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Order
nl: Volgorde

en: duplicate
nl: duplicaat

en: Select
nl: Selecteren

en: Instructions:
nl: Instructies:

en: Notification
nl: Melding

en: Tracking number
nl: Tracking-nummer

en: Tracking numbers
nl: Tracking-nummers

en: Display tracking numbers of shipped packages.
nl: Tracking-nummers van verzendingen weergeven.

en: Carrier
nl: Verzenddienst

en: Tracking
nl: Volgen

en: Send an e-mail to the customer
nl: Verzend een e-mail naar de klant

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
nl: Poging om @email te e-mailen over mislukte bestelling @order_id.

en: click here
nl: klik hier

en: Commerce Order
nl: Commerce-bestelling

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
