Simple Package Tracking (7.x-1.1-rc1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Order
se: Diŋgo
