Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Other
el: Άλλο

en: Order
el: Σειρά

en: Select
el: Επιλογή

en: Instructions:
el: Οδηγίες:

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Tracking number
el: Αριθμός εντοπισμού

en: Send an e-mail to the customer
el: Αποστολή μηνύματος e-mail στον πελάτη

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
el: Η απόπειρα αποστολής του email @email που αφορά την παραγγελία @order_id απέτυχε.
