Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Other
fa: ساير

en: Order
fa: سفارش

en: duplicate
fa: تکراری

en: Select
fa: انتخاب

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Tracking number
fa: شماره پیگیری

en: Tracking numbers
fa: شماره‌های پیگیری

en: Send an e-mail to the customer
fa: ارسال یک نامه الکترونیکی به مشتری

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
fa: اقدام به ارسال نامه الکترونیکی @email مربوط به سفارش @order_id ناموفق بود.
