Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: Other
hi: अन्य

en: Order
hi: क्रम
