Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Other
ja: その他

en: Order
ja: オーダー

en: Select
ja: 選択

en: Notification
ja: 通知

en: Tracking number
ja: トラッキングナンバー

en: Tracking numbers
ja: トラッキングナンバー

en: Display tracking numbers of shipped packages.
ja: 配送済みパッケージのトラッキングナンバーを表示。

en: Carrier
ja: 配送業者

en: Tracking
ja: 追跡中

en: Send an e-mail to the customer
ja: 顧客へメール送信

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
ja: 注文 @order_id に関連する @email へメール送信するのに失敗しました。

en: click here
ja: ここをクリック

en: Fulfillment
ja: 処理
