Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
