Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Order
mn: Дараалал
