Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Other
no: Annet

en: Order
no: Rekkefølge

en: Select
no: Velg

en: Notification
no: Varsling

en: click here
no: klikk her
