Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Other
pt: Outro

en: Order
pt: Ordem

en: Select
pt: Selecionar

en: Notification
pt: Notificação

en: Tracking numbers
pt: Números de controlo

en: Carrier
pt: Transporte

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: Commerce Order
pt: Encomenda do Commerce
