Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Order
sr: Редослед
