Simple Package Tracking (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Select
th: เลือก
