Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Other
ast: Otru

en: Order
ast: Orde
