Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Order
be: Парадак

en: Select
be: Выбраць
