Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Other
he: אחר

en: Order
he: סידור

en: Select
he: בחר

en: Send an e-mail to the customer
he: שלח דוא"ל ללקוח

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email לגבי הזמנה @order_id נכשל.

en: click here
he: לחץ כאן
