Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Other
hr: Ostalo

en: Order
hr: Redoslijed
