Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Order
hu: Rendelés

en: duplicate
hu: megkettőzés

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Instructions:
hu: Elkészítés:

en: Notification
hu: Értesítés

en: Tracking number
hu: Követési szám

en: Tracking numbers
hu: Követési számok

en: Display tracking numbers of shipped packages.
hu: A feladott csomagok követési számának megjelenítése.

en: Carrier
hu: Szállító

en: Send an e-mail to the customer
hu: E-mail küldése a vevőnek

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
hu: @order_id azonosítójú megrendelésre vonatkozó email @email címre kiküldése nem sikerült.

en: click here
hu: ide kattintva

en: Fulfillment
hu: Teljesítés

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)
