Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Other
lt: Kiti

en: Order
lt: Tvarka

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Tracking number
lt: Sekimo numeris

en: Tracking numbers
lt: Sekimo numeriai

en: Display tracking numbers of shipped packages.
lt: Rodyti siunčiamų pakuočių sekimo numerius.

en: Carrier
lt: Važėjas

en: Send an e-mail to the customer
lt: Siųsti el.pašto laišką klientui

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: Fulfillment
lt: Sandėlys
