Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी
