Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား
