Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
