Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Order
ru: Порядок

en: duplicate
ru: дубликат

en: Select
ru: Выбрать

en: Notification
ru: Уведомление

en: Tracking number
ru: Отслеживаемый номер

en: Tracking numbers
ru: Отслеживаемый номер

en: Display tracking numbers of shipped packages.
ru: Отображать отслеживаемые номера отправленных посылок.

en: Carrier
ru: Курьер

en: Send an e-mail to the customer
ru: Отправлять письма покупателю

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
ru: Попытка отправки сообщения на @email относительно заказа @order_id не удалась.

en: click here
ru: нажмите здесь

en: Fulfillment
ru: Выполнение

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
