Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Order
sv: Ordning

en: Select
sv: Välj

en: Notification
sv: Avisering

en: Tracking number
sv: Spårningsnummer

en: Tracking numbers
sv: Spårningsnummer

en: Display tracking numbers of shipped packages.
sv: Visa spårningsnummer av skickade paket.

en: Carrier
sv: Bud

en: Send an e-mail to the customer
sv: Skicka ett e-postmeddelande till kunden.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
sv: Försök att skicka e-post till @email angående beställning @order_id misslyckades.

en: click here
sv: klicka här

en: Fulfillment
sv: Fullbordande
