Simple Package Tracking (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Other
vi: Khác

en: Order
vi: Thứ tự

en: duplicate
vi: tạo bản sao

en: Select
vi: Chọn

en: Carrier
vi: Hãng vận tải

en: click here
vi: nhấn vào đây
