Simple Package Tracking (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Other
cs: Jiné

en: Select
cs: Vybrat

en: Notification
cs: Oznámení

en: Tracking number
cs: Číslo pro sledování

en: Tracking numbers
cs: Sledovací čísla

en: Display tracking numbers of shipped packages.
cs: Ukázat sledovací čísla odeslaných balíků

en: Carrier
cs: Přepravce

en: Tracking
cs: Sledování

en: Send an e-mail to the customer
cs: Poslat e-mail zákazníkovi

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
cs: Pokus odeslat @email o objednávce @order_id neuspěl.

en: Fulfillment
cs: Splnění
