Simple Package Tracking (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Other
fr: Autre

en: Order
fr: Ordre

en: duplicate
fr: dupliquer

en: Select
fr: Sélectionner

en: Instructions:
fr: Instructions :

en: Tracking number
fr: Numéro de suivi

en: Tracking numbers
fr: Numéros de suivi

en: Display tracking numbers of shipped packages.
fr: Afficher les numéros de suivi des colis expédiés.

en: Carrier
fr: Transporteur

en: Tracking
fr: Suivi

en: Send an e-mail to the customer
fr: Envoyer un courriel au client

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
fr: Échec de l'envoi d'un courriel à @email à propos de la commande @order_id.

en: click here
fr: cliquez ici

en: Commerce Order
fr: Commande Drupal Commerce

en: Commerce order
fr: Commande Drupal commerce
