Simple Package Tracking (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Other
id: Lainnya

en: Order
id: Urutan

en: Select
id: Pilih

en: Tracking URL
id: URL lacak
