Simple Package Tracking (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Order
sk: Poradie

en: Select
sk: Zvoľte

en: Instructions:
sk: Inštrukcie:

en: Tracking number
sk: Sledovacie číslo

en: Tracking numbers
sk: Sledovacie číslo

en: Display tracking numbers of shipped packages.
sk: Zobraziť čísla zaslaných balíkov.

en: Carrier
sk: Dopravca

en: Tracking
sk: Sledovanie
