Simple Package Tracking (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
