Simple Package Tracking (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Order
ps: اوډون

en: Select
ps: غوره
