Simple Password Reset (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: user
no: bruker

en: Reset password
no: Nullstill passord

en: Account settings
no: Kontoinnstillinger

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
no: Du har forsøkt å bruke en engangspåloggingslenke som er utløpt. Bruk skjemaet under for å få en ny.

en: User %name used one-time login link.
no: Brukeren %name brukte engangspåloggingslenka.

en: Save and log in as !username
no: Lagre og logg inn som !username
