Simple Password Reset (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
fa: شما اقدام به استفاده از یک پیوند ورود یک‌بار مصرف نموده‌اید که منقضی شده است. لطفا یک درخواست جدید توسط فرم زیر ارسال نمایید.

en: Simple Password Reset
fa: بازنشانی ساده گذرواژه

en: When resetting a password, skip the unnecessary and confusing one-time login form.
fa: وقتی کذرواژه تغییر میدهید، از فرم ورود موقت که فقط گیج کننده هست بپرید!
