Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: user
bg: потребител

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.
