Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: user
el: χρήστης

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
el: Επιχειρήσατε να χρησιμοποιήσετε έναν σύνδεσμο εισόδου μίας χρήσης που έχει λήξει. Ζητήστε καινούργιο χρησιμοποιώντας την παρακάτω φόρμα.
