Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: user
et: kasutaja

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Account settings
et: Konto sätted

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
et: Üritasid kasutada ühekordse sisselogimise linki, mis on kehtetu. Palun telli uus link kasutades allolevat vormi.
