Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: user
jv: panganggo

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
jv: Sampéyan uwis nyoba nggunaknā pranala mlebu log sepisanan sing uwis kadaluwarsa. Mangga njaluk manéh sing anyar nganggo form ngisor iki.
