Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: user
lv: lietotājs

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lv: Jūs mēģinājāt izmantot vienreizējo pieslēgšanās norādi, kas ir novecojusi. Pieprasiet jaunu norādi, izmantojot zemāk pievienoto formu.
