Simple Password Reset (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: user
be: карыстальнік

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
be: Для ўваходу ў сістэму Вы спрабавалі скарыстацца аднаразовай спасылкай, чый тэрмін ужо выбег. Калі ласка, запытайце новую спасылку праз форму ніжэй.
